91 816 57 77

Zabiegi przeciwzmarszczkowe

BOTOX to najpowszechniej stosowany i skuteczny zabieg przeciwzmarszczkowy. Zabieg polega na serii zastrzyków z BOTOXU w obszarze twarzy przez wykwalifikowanego i przeszkolonego lekarza. Na całym świecie co roku wykonuje się 10 milionów tego rodzaju zabiegów. Jest to zabieg przeciwzmarszczkowy numer jeden na całym świecie i charakteryzują go doskonałe efekty, minimalny czas trwania zabiegu, odwracalne skutki, brak działań niepożądanych oraz niski koszt.

Botox to substancja rozluźniająca mięśnie twarzy. Niektóre ze zmarszczek na twarzy, takie jak te pomiędzy brwiami, powstają w wyniku ruchów mięśni twarzy. Z czasem zmarszczki te ulegają pogłębieniu. Botox można wstrzyknąć do mięśnia powodującego zmarszczkę.

Botox powoduje rozluźnienie mięśni i wygładza zmarszczkę. Natomiast wypełniacze tkankowe wykorzystywane są do przywracania skórze obojętności. Niektóre ze zmarszczek występujących na twarzy takie jak te biegnące skośnie od nosa do kącików ust powstają w wyniku utraty objętości skóry.

Botox

Wypełniacze tkankowe wstrzykiwane są w skórę, aby dodać jej objętości i aby wygładzić zmarszczki i fałdy. Botox może wygładzić zmarszczki, które powstają w wyniku ruchów mięśni. Najlepsze efekty wstrzykiwania Botoxu widać na czole, wokoło oczu oraz w przestrzeni pomiędzy brwiami. Natomiast wypełniacze najskuteczniej wygładzają głębokie zmarszczki biegnące od nosa do kącików ust oraz powiększają usta. Te dwie substancje różnią się od siebie i uzupełniają swoje działanie.