91 816 57 77

Laserowe usuwanie tatuaży

W Miracle Clinic stosujemy wyłącznie sprzęt najlepszej jakości. Wykorzystywana przez nas technologia najnowszej generacji daj doskonałe rezultaty, które z pewnością spełnią nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Uważamy, że każda osoba, która chce usunąć lub rozjaśnić stary lub niechciany tatuaż, musi mieć gwarancję zastosowania wysokiej jakości sprzętu przez specjalistyczny personel, aby uzyskać jak najlepsze wyniki. Jesteśmy dumni z tego, że możemy zagwarantować jakość usług, na którą nasi klienci zasługują. Nasze lasery naprawdę działają! Nie wszystkie lasery są takie same i nie każdy laser bezpiecznie usuwa tatuaże. Laser rubinowy z Q-switch to obecnie najskuteczniejszy sprzęt do usuwania tatuaży. Jest to jedyny rodzaj lasera, który jest nie tylko bezpieczny, lecz również skuteczny w usuwaniu tatuaży. Nasz laser to jeden z 10 tego typu laserów dostępnych obecnie w Wielkiej Brytanii – to naprawdę unikalny sprzęt.

 

Jak przebiega zabieg usuwania tatuażu?

Wiązka światła lasera pochłaniana jest przez cząstki atramentu, dzieląc je na fragmenty, które są następnie wchłaniane przez układ odpornościowy organizmu. Po każdym zabiegu tatuaż blednie, co uwidacznia się jego stopniowym rozjaśnianiem. Kosmetyczka oczyści skórę i rozpocznie przesuwać laser nad tatuażem. Laser emituje bardzo krótkie impulsy światła. Często podczas zabiegu słychać trzaski, które stanowią oznakę niszczenia pigmentu tatuażu. Po zabiegu kosmetyczna nałoży na skórę kojących balsam.

 

Czy usuwanie tatuażu jest bolesne?

Podczas samego zabiegu odczuwalny jest dyskomfort porównywalny do bólu po strzelaniu gumką recepturką w skórę, jednak charakter tych odczuć w dużej mierze zależy od indywidualnej wrażliwości. Podejmujemy wszelkie starania, aby zminimalizować ból i dyskomfort. Również stosujemy silny miejscowy krem znieczulający, który jest bardzo skuteczny.

 

Jak skóra wygląda po zabiegu usuwania tatuażu?

Prawie po każdym zabiegu usunięcia tatuażu na skórze występują czasowo przebarwienia, które z reguły szybko znikają. Przez klika godzin po zabiegu na skórze mogą pojawić się zaczerwienienia i opuchnięcia, które ustąpią w ciągu 48 godzin po zabiegu. Na niektórych tatuażach może pojawić się strupek, którego nie wolno zdrapywać. Z początku tatuaż często nie zmienia wyglądu, ale w okresie pierwszych 4-8 tygodni blednie wraz z usuwaniem z organizmu rozbitego na fragmenty barwnika.

 

Ile trwa proces gojenia skóry po zabiegu usuwania tatuażu?

Czasami na skórze mogą wystąpić przebarwienia, odbarwienia lub niewielkie pęcherze. Istnieje bardzo niewielkie ryzyko zmiany w teksturze skóry w miejscu zabiegu i powstania blizn, które zwiększa się w przypadku przedwczesnego zrywania strupków. Móż okazać się, że miejsce zabiegu nie opala się, ale z reguły jest to krótkotrwały skutek niepożądany.

 

Ile zabiegów usuwania tatuażu jest zalecanych?

Zależeć będzie to od gęstości barwnika i koloru tatuażu oraz kiedy został zrobiony. Usunięcie tatuaży amatorskich jest szybkie i z reguł wymaga od 1 do 6 zabiegów. Natomiast profesjonalne tatuaże mogą wymagać nawet 15 zabiegów. Pomiędzy zabiegami powinna wystąpić 6-8 tygodniowa przerwa. Zabieg trwa od 10 do 30 min, w zależność od rozmiaru tatuażu.

 

Jak należy pielęgnować skórę po zabiegu?

Podczas zabiegu tatuaż może stać się tymczasowo biały. Czasami występuje opuchlizna i zaczerwienienie, ale ustępują one z reguły po kliku godzinach. Przez pierwszy dzień po zabiegu bardzo ważne jest, aby nałożyć na miejsce zabiegu maść i je zabandażować. Z reguły objawy po zabiegu przypomnianą objaw po łagodnym oparzeniu słonecznym i skóra nie boli. Po usunięciu tatuażu, w okresie pomiędzy zabiegami miejsce zabiegu należy chronić przed słońcem, aby zapobiec hiperpigmentacji (przebarwieniu). Klient otrzyma szczegółowe instrukcje podczas konsultacji.

 

Jaki jest koszt zabiegu laserowego usuwania tatuażu?

Prosimy o telefon, w celu ustalenia bezpłatnej konsultacji. Ceny zaczynają się od 70 funtów. Podczas pierwszej wizyty, tatuaż zostanie zmierzony i klient otrzyma dokładną wycenę zabiegu usunięcia.