91 816 57 77

Endermologie

Endermologie (nieinwazyjny Lipomassage redukujący cellulit). Na czym polega zabieg Endermologie?

Endermologie® to pierwsza i jedyna technika zatwierdzona przez FDA, polegająca na redukowaniu cellulitu, tkanki tłuszczowej, luźnej obwisłej skóry oraz wspomaganiu odchudzania. Pozwala między innymi na usuwanie podwójnego podbródka. Technika polega na połączeniu delikatnego ssania i wałkowania skóry, co prowadzi do lipolizy (uwolnienia tłuszczu), która aktywuje się poprzez stymulację komórek tłuszczowych, aby uwolnić złogi tłuszczowe, których nie wyeliminowała dieta i ćwiczenia. Słabe krążenie i nieodpowiedni drenaż limfatyczny jest przyczyną cellulitu u 90% kobiet. Endermologie zabieg o udowodnionej medycznej skuteczności, dostępny na rynku od 20 lat, umożliwia usuwanie podwójnego podbródka, jak i poprawia ukrwienie skóry i stanowi bezpieczny, nieinwazyjny i naturalny sposób na cellulit. Ten zabieg doskonale nadaje się dla osób, które chcą wygładzić tzw. „pomarańczową skórkę“, napiąć i zwiększyć produkcję kolagenu lub wymodelować i zredukować tkankę tłuszczową.

 

Z jakich powodów warto spróbować Endermologie?

Endermologie® jest niebezinwazyjnym zabiegiem kosmetycznym całego ciała. Endermologie to zabieg dla osób, które chcą pozbyć się centymetrów i dobrze się poczuć. Dieta i ćwiczenia nie wystarczą, aby pozbyć się cellulitu, również usuwanie podwójnego podbródka jest bardzo ciężkie bez Endermologie. Oczywiście, aby uzyskać najlepsze rezultaty, zaleca się regularne ćwiczenia, przestrzeganie zdrowej diety oraz picie dużej ilości wody. Z zabiegu Endermologie często korzystają celebryci w tym: Paris Hilton, Kim Kardashian, Jennifer Lopez, Tyra Banks, Beyonce, Britney Spears, Penelope Cruz, Matthew McConaughey oraz wiele innych sław. Nawet Dr. Rey z Dr. 90210 oraz guru fitness Gunnar Petersoni Denise Austin rekomendują Endermologie®.

 

Na czym polega między innymi usuwanie podwójnego podbródka?

Pierwsza wizyta trwa 60 minut i obejmuje szczegółową konsultację i 35 minutowy czas zabiegu. Pozostałe zabiegi trwają po 45 minut. Po dziesięciu zabiegach trwających 35 minut każdy, klienci zauważają rezultaty i zmiany w kształcie swojego ciała. Zrobimy zdjęcia klienta przed i po cyklu zabiegów, aby można było z łatwością porównać rezultaty.

 

Kiedy można zauważyć rezultaty?

Z reguły rezultaty widać po 3 do 10 zabiegach, w zależności od osoby. Aby osiągnąć optymalne rezultaty zalecamy cykl 14 zabiegów.

 

Czy zabieg wiąże się ze skutkami ubocznymi?

Zabieg nie powoduje skutków ubocznych. Dlatego Lipomassage jest doskonałym rozwiązaniem redukującym cellulit, pomagającym pozbyć się zbędnych centymetrów i substancji toksycznych.

Wyszkolony terapeuta wykona dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta zabieg z użyciem najnowszej technologii LPG. Klient zostanie ubrany w specjalny kombinezon, który udostępnimy w ramach usługi. Zabieg przypomina intensywny terapeutyczny masaż, który odpręża i budzi nowe pokłady siły. Uczucie to utrzymuje się przez kilka dni po zabiegu.