91 816 57 77

Depilacja IPL

Miracle clinic wykorzystuje najnowszą technologię do nieinwazyjnego zabiegu redukcji owłosienia, które polega na stosowaniu intensywnych impulsów światła do niszczenia mieszków włosów.

IPL jest powszechnie uznawany za najbezpieczniejszą i najskuteczniejszą metodę depilacji dostępną obecnie na rynku. IPL jest zabiegiem o klinicznie potwierdzonym działaniu w depilacji owłosienia na twarzy i ciele. Zabieg jest łagodny, szybki, skuteczny i długotrwały. Podczas konsultacji ustalane jest leczenie precyzyjne dostosowane do indywidualnych potrzeb skóry i koloru włosów klienta. Depilację IPL można stosować na wszystkie obszary ciała u mężczyzn i u kobiet. Obejmuje to pachy, obszar bikini, ręce i nogi. Proszę zadzwonić pod numer 91 816 57 77 , aby ustalić wizytę, na której wykonany zostanie test płatkowy i przeprowadzona konsultacja z jednym z naszych wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z zakresu IPL.

 

Na czym polega ograniczenie owłosienia?

Aby uzyskać długotrwałą lub trwałą redukcję owłosienia, należy zniszczyć mieszki włosowe, z których wyrastają pojedyncze włosy. Dokładnie kontrolowane impulsy światła wnikają do skóry, przechodzą przez jej górną warstwę i wchłaniane są przez melaninę, która jest substancją chemiczną naturalnie występującą w organizmie (we włosie wyrastającym z mieszka). Melanina zamienia energię świetlną w cieplną. Ta energia cieplna przenoszona jest na mieszek, który ulega zniszczeniu i traci swoją zdolność produkcji nowych włosów. Zabieg jest skuteczny wyłącznie w przypadku włosów w fazie wzrostu, w której włos nadal pozostaje w mieszku włosowym. Większość włosów znajduje się w fazie spoczynkowej, co wyjaśnia dlaczego wymagany jest więcej niż jeden zabieg. Technika ta nazywa się selektywną fototermolizą.