91 816 57 77

O nas

Witamy w Miracle Clinic Szczecin.

W naszej nowoczesnej klinice laserowej oferujemy klientom szereg zindywidualizowanych zabiegów odmładzających i poprawiających wygląd skóry i ciała. W skład kliniki wchodza 3  profesjonalnie wyposażone gabinety, gdzie odbywają się specjalistyczne zabiegi z wykorzystaniem najnowszych technologii łącznie z depilacją laserową, zamykaniem naczynek na twarzy, zabiegami odmładzania skóry i depilacją IPL, złuszczaniem naskórka, redukcją cellulitu i tkanki tłuszczowej, usuwaniem tatuaży oraz wieloma innymi specjalistycznymi zabiegami.

Wszyscy specjaliści i terapeuci, pracujący w naszej klinice laserowej w Szczecinie mają bogate doświadczenie i są cenionymi fachowcami w swojej dziedzinie. Naszą specjalnością jest dostosowywanie naszych zabiegów do potrzeb klientów. W Miracle Clinic przestrzegamy najsurowszych standardów, a nasze usługi świadczone są przez zespół przyjaznych fachowców.

Prosimy o kontakt jeśli chcą Państwo zapytać o jeden z naszych zabiegów, skonsultować się z jednym z naszych specjalistów lub zarezerwować wizytę. Prosimy o kontakt jeszcze dzisiaj, dzwoniąc pod numer 91 816 57 77. Nasz przyjazny zespół oczekuje na Państwa telefon.

Poprawiamy wygląd i samopoczucie naszych klientów dzięki profesjonalnym zabiegom laserowym.

 

Doktor Spiros Vlachos

Spiros Vlachos urodził się w Atenach w Grecji. Studiował medycynę na Uniwersytecie w Atenach, studia medyczne ukończył w 1996 roku a następny rok spędził jako stażysta.

W 1997 roku podjął pracę w wojsku jako lekarz polowy.

W 1999 roku rozpoczął swoją rezydencję w Chirurgii ogólnej.

W 2001 roku z wyróżnieniem ukończył doktorat na Uniwersytecie Medycznym w Atenach.

W 2006 roku rozpoczął praktykę w zakresie chirurgii plastycznej, ukończył ją w 2006 roku, odbył szkolenia w Atenach, Grecji i Johannesburgu w RPA.

W 2006 roku uzyskał certyfikat chirurga plastycznego i chirurgii estetycznej.

Ma duże doświadczenie w zakresie laserowego (ablacyjnego jak i nie-ablacyjnego), chirurgii laserowej i wszystkich kosmetycznych zabiegów chirurgicznych.

Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Laserowej Chirurgii Estetycznej (ESLAS European Society for Laser Aesthetic Surgery) od 2007 roku.

Mówi płynnie w języku angielskim oraz niemieckim. Obecnie jest w trakcie nauki języka rosyjskiego.

Opublikował 3 książki i ponad 15 artykułów w czasopismach naukowych.

Prowadził wiele prezentacji w kongresach w zakresie chirurgii plastycznej i laserów. W wielu z nich został zaproszony do udziału lub członkostwa.

Prowadzi operacje plastyczne (estetyczne jak i rekonstrukcyjne) w swojej prywatnej klinice w Atenach, świadczy usługi w renomowanych prywatnych klinikach. Jest powiązany z centrami kosmetycznymi na Cyprze oraz w Wielkiej Brytanii.

 

 

 

 

Galeria zdjęć